select-target

Nasza oferta

Potrzebujesz pomocy w stworzeniu odpowiedniego i zarazem przyciągającego uwagę profilu swojej działalności w sieci ? Dobrze trafiłeś, pomożemy Tobie stworzyć i przebić się w gąszczu innych działalności twojego sektoru w sieci. Social Network ( Facebook , Instagram ) w tej chwili to najlepsze miejsce pod reklamę oraz pozyskiwanie nowych klientów, każdego dnia portale społecznościowe odwiedzają miliony potencjalnych nabywców twoich usług. Pomożemy Twojej firmie dotrzeć do nowych możliwości rozwoju oraz pomożemy utrzymać się wysoko. Naszą ofertę kierujemy do nowych firm które potrzebują wsparcia w podstawach działaniach rozwoju firmy w Social Network ale także do istniejących firm probujących przebić się jeszcze wyżej. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie stąd w naszej ofercie nie znajdziecie z góry ustalonych kwot, każda wycena działania czy usługi jest obrana według celów firmy oraz budżetu przeznaczonego do zainwestowania. Przechodząc do meritum tutaj główne zagadnienia jakie oferujemy naszym klientom:

- Tworzenie START-STRON Facebook oraz Instagram twojej działalności wraz z pełnym wsparciem graficznym ( loga , banery , filmy promujące ) oraz wsparcie w już działających stronach które ugrzęzły w gąszczu podobnych stron.

- Integracja sklepów co przekłada się na łatwiejszą sprzedaż twoich produktów w sieci Facebook.

- Dla osób które nie mają czasu na prowadzenie oraz obsługę klientów w Social - Network oferujemy pełne przejęcie tych obowiązków przez nas ( obsługa klienta online ).

- Prowadzenie sekcji NEWS z pełnym wsparciem graficznym, tekstowym oraz interakcje z potencjalnym klientem.

- Prowadzenie kampanii reklamowych ( twoja firma wybiera budżet jaki chce przeznaczyć na inwestycje, my swoją wiedzą pomożemy Tobie dotrzeć do największej ilości potencjalnych klientów w tym budżecie ).

Masz inne pytania? Zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na Wasze pytania.

Kontakt:

email: info@select-target.com